štvrtok 27. novembra 2014

Amore Mio - debut v Billboard charts i v Amprofone !!!


Fanúšikovia na celom svete, sa už od vydania albumu, 4.11 obávajú, ako dopadne debut Thalíe v Billboard charts, nakoľko práve vďaka tomuto rebríčku sa často ďalej posudzuje i celý album a rozhoduje i o jeho osude.

Po megaúspechu v roku 2009, keď Thalía vydala svoj prvý živý album PRIMERA FILA, po dobrom prome a singli Equivocada, album vystrelil na prvé priečky a debutoval i v Top Latin Albums na #  1 i v kategórii Top Latin Pop Albums # 1 a i v US Billboard Top 200 # 169.


V roku 2012, sa úspech zopakoval a Thalía si vyslúžila po kvalitnom prome albumu Habítame Siempre # 1 v oboch kategóriach, i keď v Top 200 sa už neobjavil.

Pri Amore Mio, však nastala dilema, dlho neaktívna Thalía, nulové promo, rozpačité dátumy vydania.Promo spustila Thalía až dňom vydania albumu!!! Mnohí z nás sme sa k tomu stavali negatívne a očakávali sme, že album dopadne zle, nielen v predaji, ale i v umiestneniach, tak ako album LUNADA.

Čo sa vak potvrdilo, že Thalía je LATINO REINA a dokáže predávať!!!

Obavy sú preč!!!

Album Amore Mio, debutoval v oboch kategóriach na # 1 :) a dokonca i v Billboards Top 200 na #173 a dokonca v rebríčku Amprofon a Soundscan je to tiež # 1


Polepšil si i aktuálny singel Por Lo Que Reste De Vida v Latin Pop Airplay #19  a debut na US Hot Latin Songs #50

1 komentár:

  1. Palo: Gratulujeeeem! Vedel som, že tento album obsadí prvé priečka v Billboard Chart. Thalía nech naďalej pokračuje v propagácii :-)

    OdpovedaťOdstrániť