streda 23. apríla 2014

Latinodivas - NEWS

Presne po mesiaci sa Vám opäť ozývam a prinášam nielen novinky o latinodivách, ale taktiež rekapituláciu.

THALÍA

Po vydaní albumu Viva Kids vol. 1 sa Thalía rozhodla prísť do Mexika, kde sa stretla s Laurou Zapatou a Doňou Evou, poskytla niekoľko rozhovorov, zúčastnila sa autogramiády ako súčasť proma jej albumu a získala Triple platino + oro platňu za album Habítame Siempre a taktiež zlatú platňu za Viva Tour.

V rozhovoroch prezradila, že je v strede nahrávania svojho albumu, ktorý bude pokračovateľom albumu "PRIMERA FILA" a "HABITAME SIEMPRE", ale bude viac sexy :). Zatiaľ je známe, že na albume sa možno objaví anglický song MAGIC, ktorého krátky text zavesila na twitter už dávnejšie. Momentálne sa Thalía zotavuje s chrípky, ktorú chytila počas sviatkov, v internetovom obchode MIXTUP sa album Viva Kids umiestnil na # 2 a stal sa albumom týždňa. Thalía zverejnila na svojom Youtube kanáli celý koncert Viva Tour a pomaly odkrýva i videá z Así Como Los Hacemos a z Viva Kids.

Podľa najnovších informácií, by sa Thalía mala zúčastniť i na odovzdávaní zajtrajších Latin Billboards Awards, kde sa vraj niečo chystá, ale nikto nič zatiaľ neprezradil!

JENNIFER LOPEZ

Po vydaní singlov "Same Girl", "Adrenalina", sa Jennifer rozhodla vydať singel "I Luh Ya Papi" , v ktorom môžeme zabudnúť na dance sound, ako sme u J.Lo zvedavý, ale i napriek tomu si tento song obľúbite, nakoľko je chytľavý.
Jennifer sa rozhovorila o novom albume, ktorý bude už jej 10 počinom a výde 17. júna 2014. Na albume sa objavia umelci ako Robin Thicke, Tyfa, Big Sean, Wiz Khalifa, Maxwell z čoho je jasné, že album sa tak bude uberať viac hip hopovým štýlom.
SHAKIRA

Shakira, po vydaní svojho albumu Shakira., stihla vydať nielen druhý singel rovno s videom, ale vonku je i rádio singel Medicine s Blakeom Sheltonom, v Amerike a celosvetový singel "dare (La, La, La), ktorý bude i hymnou pre FiFa Brasil 2014. Okrem toho, ju môžme vidieť v najnovšej sérií The Voice.PAULINA RUBIO

Už niekoľko mesiacov, sa objavujú rôzne dohady o novom albume Pauliny. Od Valentýna, kedy zverejnila pár sekundovú ukážku, nie je o Pauline nič vedieť, iba sa objavuje na rôznych akciách. Podľa najnovších informácií by sa mal prvý singel dostať von už v máji 2014.BELINDA


Belinda zatiaľ stále promuje svoj album Catarsis po Mexiku a dokončila videoklip "I Love You, Te Quiero", ktorý by mal výjsť už čoskoro.


1 komentár:

  1. Palo: Som neskutočne rád, že Shakire a Thalie sa s novým albumom dobre dari.

    OdpovedaťOdstrániť